محکومیت جنایت، در به‌خاک‌وخون‌کشیدن شیعیان مظلوم افغانستان

1397080108463094015715764

محکومیت جنایت، در به‌خاک‌وخون‌کشیدن شیعیان مظلوم افغانستان

 

پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی، جنایت انفجار در مساجد شیعیان در افغانستان و کشتار نمازگزاران مظلوم را به شدت محکوم می‌کند و با بازماندگان و مردم مظلوم افغانستان ابراز همدردی می‌نماید.

 

...شما ملاحظه کردید ارتش آمریکا که خب مجهّز به انواع تجهیزات گوناگونِ متعارف و فوق متعارف است، وارد کشور همسایه ما افغانستان شدند برای اینکه حکومت طالبان را سرنگون کنند؛ بیست سال در این کشور ماندند و کشتار کردند و جنایت کردند و اشغال کردند و مواد مخدّر را ترویج کردند و زیرساخت‌های محدود این کشور را نابود کردند؛ بعد از بیست سال، حکومت را دادند به طالبان و خارج شدند؛ یعنی آمده بودند که طالبان را از قدرت ساقط کنند، بیست سال هم این‌ جور با این وضعیّت در این کشور ماندند و این همه جنایت، این همه تلفات، این همه هزینه‌های مادّی و انسانی کردند، آخرش هم حکومت را رها کردند در دست طالبان و از کشور بیرون رفتند و برگشتند... (بیانات حضرت امام خامنه‌ای در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح- 11/07/1400)

...از مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان جداً انتظار می‌رود که عاملان خونخوار این جنایت بزرگ را به مجازات برسانند و با تدابیر لازم از تکرار چنین فجایعی جلوگیری کنند. از خداوند متعال رحمت و علوّ درجه برای شهیدان این حادثه و شفای عاجل برای آسیب‌دیدگان و صبر و سکینه برای کسان و بازماندگان آنها مسئلت می‌کنم. (پیام حضرت امام خامنه‌ای پیام در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار مسجدی در استان قندوز افغانستان- 17/07/1400)


آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۷۲
۶۰۲
۲۰۸۷
۴۰۰۹
۷۳۰۹
۱۷۸۰۲
۵۴۰۰۸۸