برگزاری جلسه گردهمایی اعضای شورای پایگاه شهید مطهری (بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی )

3

 

 

در روز یک شنبه 1 تیر ماه جلسه اعضای شورای پایگاه شهید مطهری با حضور بیش از ده نفر از اعضا در محل مدیریت کانون های فرهنگی برگزار شد .

این مراسم با سخنرانی حجه الاسلام احمد زاده مسئول عقیدتی و نظارت  شورای پایگاه  و نماینده نهاد رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد. ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید چمران وتبریک به مناسبت روزملی بسیج اساتید با اشاره به وضعیت موجود در جامعه کنونی و جهان امروز بر مسئولیت پذیری و ایستادگی بر آرمان های انقلاب اسلامی تاکید نموده و فرمودند :در این زمان انتظار و ساخته شدن مطابق با آیات قرانی و توکل و توسل بر اهل بیت و ابا عبدالله الحسین و خواندن مداوم تعقیبات نماز های یومیه میتواند در این روزهای کرو نایی تسلای دل های ما در فضای اجتماعی کنونی کشورمان بوده و مهر معرفتی و ولایی را بر قلب هایمان حک نماید .

ایشان در ادامه از ویروس کرونا به عنوان یک ویروس هوشمند ضد دین یاد نموده و فرمود اکنون بهترین فرصت برای تلاش در جهت اثبات دین و ولایت است وطبق سر فصل های همیشگی و ثابت برای بسیج که همان رویکرد های ولایت محوری میباشد باید به دنبال احسن العمل رفته و بهترین عملکرد ها را در این برهه نشان داد .

وی تدبر لازم و مداوم و مستمر را در ایجاد و اقدام کار های فرهنگی ثابت را در دانشگاه یک مشخصه ضروری برشمردند و با داشتن رویکرد قرانی حتی تفسیر هر سوره از کلام وحی در هر فصل البته طولانی و بدون انقطاع میتواند با رویکرد ولایی و معرفتی در بین واحد ها و دانشکده ها با نام بسیج کارکنان منتقل دهنده بصیرت و ولایت باشد

 

فرمانده بسیج کارکنان ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک ایام دهه کرامت از فرمایشات رهبری و شعار ایشان در سال به نام سال جهش و تولید یادی نموده و با توجه به برنامه های ابلاغی ارسال شده بسیج حوزه ادارات ،پیرامون برنامه های متنوع فرهنگی سیاسی و هنری از اعضا درخواست نمود تا پیرو دستور العمل صادره اهتمام ورزیده و به نحو احسن موارد در دانشگاه اجرا و صورت پذیرد .

ایشان در پایان از مسئول آموزش و تربیت درخواست نمود با توجه به وضعیت فعلی کشور جلسات ویژه گروهای صالحین با رعایت موارد بهداشتی و یا به صورت مجازی برگزار گردد .

خانم علی اکبری از سرگرو های محترم گروههای صالحین خواهر نیز مطالبی در خصوص برگزاری مسابقات کتابخوانی با مضمون مسائل سیاسی روز مطالبی ایراد نمودند.

مسئول فرهنگی پایگاه نیز از دغدغه های فعالیت بسیج مطالبی ایراد که در جمع بندی اعضا نتایج مطلوب صورت جلسه گردید .

در پایان در خصوص برگزاری جلسات گروهای صالحین ،جذب نیرو های فعال و عادی بسیج ودیگر مصوبات جلسه مواردی مطرح گردید .

مراسم با دعا برای شفای همه بیماران جهان و دفع ویروس منحوس کرونا از دنیا به اتمام رسید .

2

4

2

 

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۷۵
۶۰۲
۲۰۹۰
۴۰۰۹
۷۳۰۲
۱۷۸۱۲
۵۴۰۰۹۱