دعوت از همكاران بسيجي جهت شركت در گردهمايي گروههاي صالحين دانشگاه به مناسبت ايام حزن و اندوه محرم و همچنين گراميداشت هفته دفاع مقدس

636926703372628357 md

   هفته دفاع مقدس، يادآور ايثارگري بزرگ مردان و شيرزناني است كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان، شرف و ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي با شجاعت و شهامت ستودني مبارزه كردند و پس از سال‌ها مقاومت و ايستادگي، قله‌هاي بلند فداكاري و شهادت را درنورديدند و به پيروزي رسيدند و حماسه ماندگاري را بر برگ‌هاي زرين انقلاب اسلامي براي هميشه ثبت نمودند.

فرا رسيدن هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمي است تا آحاد ملت سرافراز ايران اسلامي مقطع تاريخي جنگ تحميلي هشت ساله قدرت‌هاي استكباري عليه انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را بازخواني كنند و از صحنه‌هاي آموزنده و الهام‌بخش آن عبرت بگيرند.

 تقارن هفته دفاع مقدس با  ماه محرم و حماسه عاشورا كه همواره الگويي بي بديل از ايثار، فداكاري و امربه معروف و نهي از منكر مي‌باشد، يادآور جانفشاني و ازخودگذشتگي جوانان غيور ايران اسلامي است كه با الگوگيري از سيد و سالار شهيدان، حضرت اباعبدالله الحسين عليه سلام ، بزرگ جانباز كربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و ديگر شهداي آزاده و سرافراز حماسه كربلا، درس آزادگي را در عمل معنا كردند.

از شما همكار گرانقدر دعوت ميشود تا در گردهمايي كاركنان بسيجي كه به همين منظور برگزار ميشود حضور به هم رسانيد./

زمان و مكان :روز يك شنبه  24 /6/ 98  ساعت 13:30 در محل نماز خانه سازمان مركزي

موضوع جلسه با حضور سخنران  پيرامون مسائل سياسي روز و تقارن ايام محرم با شروع هفته دفاع مقدس

لازم به ذكر است هماهنگي لازم جهت حضور همكاران در مراسم با معاونت محترم اداري و پشتيباني دانشگاه صورت گرفته لذا حضور همكاران در برنامه الزامي است/.

 

درود خدا به روان تابناك شهيدان گلگون كفن باد كه اين مرز و بوم را بيمه كردند و سلام خدا بر روان پاك حضرت امام كه اين نهضت و پيروزي ها را رهبري نمود.

  فرمانده پايگاه شهيد مطهري (بسيج كاركنان دانشگاه فردوسي )

محسن قانع قصاب

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۸۶
۳۹۳
۲۴۵۱
۴۶۶۵
۲۱۸۷
۱۱۷۸۸
۳۶۶۸۲۰