همایش بزرگداشت روز جانباز در دانشگاه فردوسی

جانباز1

به گزارش روابط عمومی بسیج کارکنان دانشگاه مراسم گرامیداشت روز جانباز با همکاری واحد شاهد و ایثارگر در روز  چهارشنبه 21  فروردین ماه 98 در تالار دکتر رحیمی زاده دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر انصاری معاون اداری و مالی دانشگاه و دکتر خدیوی معاون امور ایثارگران خراسان رضوی همچنین ایثارگران برگزار شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوش‌آمد گویی و تبریک فرارسیدن اعیاد مهم شعبان و روز جانباز، به ابراز همدردی با هم‌وطنان سیل‌زده در استان‌های مختلف کشور پرداخت و اعلام کرد: دانشگاه فردوسی مشهد علاوه بر کمک‌های مادی که به همت نهادهای مردمی و صنفی دانشگاه جمع‌آوری‌شده، نسبت به اعزام تیم تخصصی در حوزه سد و مهندسی آب به استان خوزستان اقدام کرده است.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد وی با اشاره به حضور 130 نفر هیئت‌علمی و 300 نفر کارشناس و کارمند در دانشگاه، از اینکه تعداد اعضای ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد نسبت به متوسط جامعه بالاتر می‌باشد ابراز خرسندی نمود.

در ادامه حجت‌الاسلام پژمان فر، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش‌آمده، به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی گفت: این دستاوردها نتیجه توانایی جوانان ایرانی در تبدیل تهدید به فرصت می‌باشد.

لازم به ذکر است با حضور مسئولان در این مراسم از چهار نفر از ایثارگران دانشگاه، دکتر ابوالفضل غفاری، عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، دکتر کوروش جاویدان، عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم، سید محمدجواد حسینی و سید محمد قائمی طلب از کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد تقدیر شد.

جانباز 2

جانباز 4

جانباز3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۷۷
۳۹۳
۲۴۴۲
۴۶۶۵
۲۱۹۷
۱۱۷۶۹
۳۶۶۸۱۱