بيانيه بسيج كاركنان دانشگاه در حمايت از سپاه پاسداران

بسم الله الرحمن الرحيم

وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ «قُوَّة»ٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَيْءٍ فِي سَبِيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ (انفال: ۶۰)


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌عنوان «نگهبان انقلاب و دستاوردهای آن»، از زمان شکل‌گیری و تأسیس تاکنون، همواره حماسه‌آفرين بوده و هيمنة استکبار و اذنابش را درهم‌کوبيده است. این رویش مبارک انقلاب، نداي عزّت و استقلال را که میراث امام مستضعفين است، در جهان طنين‌انداز نموده و چراغ اميد را در دل مظلومان جهان شعله‌ور ساخته است.

حضور مقتدرانه و شکوهمندانة دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، در ناکام‌گذاشتن نقشه‌های استکبار در منطقه، به‌ویژه انهدام توهمات تروريسم تکفيري، تارک اين نهاد انقلابي را به درخشش درآورده و نشان داده است که فرزندان انقلاب، در عمل به منويات مقام عظماي ولايت، از هيچ فرصتي براي به‌ذلت‌کشاندن استکبار، چشم‌پوشي نخواهند کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌عنوان شجره طیبة انقلاب و یادگار جاودانة بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، در همه سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مهم‌ترین نقش را در پاسداری از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی و خدمت به مردم ایفا نموده است و به همین علت، همواره خار چشم دشمنان، به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و هست.

این نهاد انقلابی، در طول سال‌های اخیر، نقش ارزشمندی در برقراری امنیت در عراق و سوریه و مبارزه با گروه‌های تروریستیِ دست‌پروردة آمریکا، به‌ویژه داعش، ایفا نموده است و اگر این نقش‌آفرینی نبود، امروز این منطقة حساس در باتلاق بحران‌های نگران‌کننده‌ فرو رفته بود.

باوجود این حقایق روشن، رئیس‌جمهور احمق آمریکا، در اظهاراتی وقیحانه تهدید نموده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار خواهد داد.

شیطان بزرگ با تحریم سپاه و تروریست نامیدن آن، نهایت دشمنی و خباثت خود را با ملّت ایران اسلامی نشان داده است. دولت تروریست‌پرور آمریکا با ارتکاب جنایات بی‌شمار در اکثر نقاط جهان، صلاحیت ندارد که یک نهاد برآمده از قانون اساسی یک کشور را تروریست بخواند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یعنی همه ملت ایران. ما بسیجیان در کنار مردم، این اقدام ننگین و شکست‌خوردة دولت آمریکا را به‌شدت محکوم می‌کنیم و یک‌بار دیگر هم‌صدا با ملت ایران اعلام می‌نماییم که: «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند».

بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد (پایگاه شهید مطهری) نیز ضمن حمایت همه‌جانبه از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، به‌خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بر حقّ نظام جمهوری اسلامی، مبنی بر مواجهه با نیروهای آمریکایی در منطقه، به‌عنوان «نیروهای تروریست» تأکید نموده و توفيقات روزافزون سپاهیان شجاع و فداکارمان را از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايد.

 

فرمانده پایگاه شهید مطهری (بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد )؛ محسن قانع قصاب

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۸۲
۳۹۳
۲۴۴۷
۴۶۶۵
۲۱۸۹
۱۱۷۸۲
۳۶۶۸۱۶