گردهمایی حلقه های صالحین دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بسیج کارکنان دانشگاه ، دومین گردهمایی حلقه های صالحین پیرامون تحلیل موضوعی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران روز دوشنبه 13 اسفند ماه در محل دانشکده دامپزشکی برگزار شد .

این گردهمایی با تلاوت کلام وحی و پخش کلیپ حاوی مضامینی از اتفاقات و سرگذشت چهل ساله انقلاب و ورود به دوره پنجم حیات طیبه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ، بیانات مقام عظمای ولایت و نقطه عطف ادامه راه روشن ورود به دوره جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی صورت پذیرفت .

مسئول گروه صالحین شهید مدرس ضمن خوش آمد گویی به حاضرین با اشاره به مولفه های مهم در این بیانیه و توصیه های رهبری و مطالبه ایشان از نخبگان و آحاد مردم ، تفاوت چالشهای دیروز و امروز انقلاب با مستکبران بر ظرفیتهای مهم کشور تاکید نمودند.

آقای پرسا در ادامه افزود : از وظایف حکومت و دولت جمهوری اسلامی ، چالش های اقتصادی و راه حل ها ،توضیح نقشه راه ( مسیر یاب ) بیانیه گام دوم انقلاب و اجرای ان در دانشگاه یاد نمود.

در این مراسم از برندگان مسابقه فرهنگی به مناسبت میلاد بانوی بزرگ اسلام از خانم ها اعظم جنتی فر از دانشکده ادبیات - فهیمه نصیرایی از انتظامات دانشگاه - مریم لاری از کتابخانه مرکزی تقدیر به عمل آمد ضمن اینکه از شرکت کنندگان حاضر در مراسم نیز به قید قرعه به خانم مژگان خدادای شاغل در سازمان مرکزی هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد .

لازم به ذکر است از سرکار خانم زهرا معلم شاغل در اداره حفاظت فیزیکی دانشگاه به جهت شرکت در مسابقات صحیفه سجادیه و نهج البلاغه که از طرف ادارات کل برگزار گردیده بود به عنوان برنده این دوره مسابقات تقدیر شد .

پایان بخش برنامه تقدیر از اعضای شورای پایگاه ،سرگروههای صالحین و فعالین هر حلقه توسط فرمانده پایگاه با اهدا لوح تقدیر بود

۲۰۱۹۰۳۰۴ ۰۸۰۷۴۰

۲۰۱۹۰۳۰۴ ۰۸۰۷۳۰

۲۰۱۹۰۳۰۴ ۰۸۰۷۱۶

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۷۵
۳۹۳
۲۴۴۰
۴۶۶۵
۲۲۰۴
۱۱۷۶۰
۳۶۶۸۰۹