گردهمایی حلقه های صالحین دانشگاه به مناست گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در دانشکده مهندسی

به گزارش روابط عمومی بسیج کارکنان دانشگاه در استانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرد همایی گروههای حلقه های صالحین دانشگاه در غالب خواهران و برادران بسیجی در محل دانشکده مهندسی برگزار شد

این مراسم در روز چهارشنبه 17 بهمن ماه با حضور بیش از 100 نفر از کارمندان بسیجی در محل سالن شورای دانشکده مهندسی برگزار شد .

سرهنگ پاسدار میر شجاع ضمن گرامیداشت این ایام با بیان تفصیلی از دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی گفت : انچه که تا به اکنون باعث و دلیل پایداری این نظام مقدس شده چیزی نیست به غیر از ایمان و اعتقاد مردم به اسلام و اعتماد به رهبر مسلمین که مقدم تر هر اصولی دیگر این اصل را برشمرد .

در ادامه با گریز به حوادث دیگر کشور های جهان ایران را از بعد امنیتی ملاک قرار داده که چگونه این نظم و امنیت برقرار در کشور باعث تعجب همگان در دنیا شده است .

وی گفت نگاه به غرب شکست خورده بوده و هست و چه بسا برخی که قبول دار این موضوع نبودند شاهد این شکست ها در کشور هایی که نگاه غربی داشته اند ،تا به اکنون گشته اند و نگاه حاکم لیبرال غربی ، غرب را به فقر تبدیل نموده است .

میرشجاع گفت برگشت به نگاه قبل انقلاب با شعار استقلال ازادی و جمهوری اسلامی است که اکنون ،و در زمان حاضر در کشور مثمر ثمر هست و حتی در مقابل همه تحریم ها این شعار پاسخگوی همه جریان ها میباشدو این مهم میسر نمیشود تا زمانی که نگاه ما به شعار های انقلابی برگردد و این ما هستیم که باید این خط مقاومت را ادامه دهیم و از ارمان ها دفاع کنیم و لازمه ان بصیرت افزایی و دشمن شناسی خوب است

این مراسم با مدیحه سرایی و عرض تسلیت به صاحت امام زمان (عج) در فراغ و سوگ بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها توسط همکار گرانقدر آقای روستایی به پایان رسید /.

IMG 20190212 100159

IMG 20190212 100154

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۲۷۴
۳۹۳
۲۴۳۹
۴۶۶۵
۲۲۰۳
۱۱۷۶۰
۳۶۶۸۰۸