​برگزاري دوره آموزشي فشرده و يك روزه جهت فرماندهان محترم پايگاه بسيج ادارات كل خراسان رضوي

برگزاري دوره آموزشي فشرده و يك روزه جهت فرماندهان محترم پايگاه بسيج ادارات كل خراسان رضوي

در روز چهارشنبه 24 مرداد ماه دوره آموزشي فشرده و يك روزه جهت فرماندهان محترم پايگاه بسيج ادارات كل خراسان رضوي با حضور بيش از 400 نفر از بسيجيان در محل دانشكده علوم اداري و اقتصاد دانشگاه فردوسي مشهد برگزار گرديد .

اين مراسم مزين به حضور سرهنگ كمالي (فرمانده سازمان بسيج كارمندان سپاه امام رضا عليه سلام) ،دكتر مس گران( قاضي و معاون دادگستري) ،سرهنگ دكتر سالاري (معاون فرمانده سپاه امام رضا عليه سلام) و مدرسين حوزه و دانشگاه آقايان حجه الاسلام فلاح ،ابوالقاسم امير شيباني  و ديگر بزرگواران برگزار گرديد .

در اين برنامه آقاي امير شيباني مدرس دانشگاه پيرامون اخلاق اداري و ويژگي هاي رفتاري در ارتباطات از ديدگاههاي اسلامي و همچنين منشور اخلاقي و حقوق شهروندي و برنامه هاي ابلاغ شده سخناني ايراد نمودند .

سرهنگ كمالي ضمن خرسندي از حضور و استقبال فرماندهان در اين برنامه با تاكيد بر تعبير مقام معظم رهبري و راهبردي نمودن بسيج ادارت بر شعار محوري تكريم ارباب رجوع ،بيان نمودند كه ترسيم نقشه راه و حضور و فعاليت گروههاي صالحين  در ادارات بايد بيشتر و مشهود تر باشد .

ايشان پايان بخش سخنان خود را با ايراد پيام مقام معظم رهبري كه بسيج بايد در بين جامعه لمس گردد و رو حانيت با مانوس شدن با مردم بايد بتواند به وسيله بسيج كارهاي عملياتي و اجتماعي را در گرو هاي جهادي انجام داده و با حضور در بين مردم و جامعه مشكلات را ديده و در پي رفع آنها به خدمت رساني خود ادامه دهد .

برنامه در ساعت 16:00 با سخنراني پاياني حجه الاسلام فلاح به اتمام رسيد .

P ۲۰۱۸۰۸۱۵ ۱۰۴۷۳۳

P ۲۰۱۸۰۸۱۵ ۱۰۴۷۴۸

P ۲۰۱۸۰۸۱۵ ۱۰۴۷۲۶

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۷
۲۱۰
۱۴۰۱
۲۵۹۷
۴۴۹۳
۹۹۲۱
۲۹۵۷۱۰