آغاز به کار نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی مشهد

IMG 7372

نمایشگاه پدافند غیرعامل در ضلع شمالی دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح گردید.

به مناسبت گرامی داشت هفته پدافند غیرعامل، صبح امروز 8 آبان ماه 1400، نمایشگاه پدافند غیرعامل در درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح و مورد بازدید مسئولان دانشگاه قرار گرفت.

در افتتاحیه این نمایشگاه که با هماهنگی کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه و توسط اداره حفاظت فیزیکی مدیریت حراست دانشگاه برگزار شده است، ایمن شهیدی مدیر حراست دانشگاه و جمع دیگری از مدیران و همکاران دانشگاهی حضور داشتند.

نمایشگاه عکس و پوستر و ارائه کتاب با موضوعات مرتبط با پدافند غیرعامل و بروشورهای آموزشی مرتبط با موضوع از جمله محتوای ارائه شده در این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه 12 آبان ماه 1400 هر روز از ساعت 7 صبح الی 16 فعال می‌باشد و کلیه دانشگاهیان و شهروندان عزیز می توانند بازدید نمایند.

لازم به ذکر است برگزاری دوره آموزشی با موضوع "پدافند غیر عامل و حفاظت از زیرساخت های شهری"، برگزاری دوره آموزشی عملی اطفاء حریق، برگزاری مانور مکان امن تر، برگزاری مانور راه اندازی برق اضطراری و برگزاری مسابقات پیامکی با موضوع پدافند غیر عامل از جمله سایر برنامه‌های کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه فردوسی مشهد در این هفته می باشد.

IMG 7374

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۳۲۱
۶۷۵
۳۴۴۵
۴۰۰۹
۸۵۹۰
۱۷۸۷۹
۵۴۱۴۴۶