صفحه مناسب براي چاپگر

اخبار پايگاه بسيج كاركنان دانشگاه فردوسي

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد

جلسه تودیع ابوالفضل مدرسی و معارفه محسن قانع مسئول پایگاه بسیج شهید مطهری دانشگاه روز دوشنبه 18 بهمن 95 در محل سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

در این نشست که با حضور ریاست و هیات رئیسه دانشگاه ، مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و فرماندهان بسیج استان تشکیل گردید از زحمات ابوالفضل مدرسی مسئول بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد تقدیر به عمل آمد و محسن قانع به عنوان مسئول جدید پایگاه بسیج شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد به حاضران معرفی شد.

در این مراسم دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با جو دوستانه، برادرانه و خواهرانه در میان بسیجیان دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: بسیجیان دانشگاه فردوسی مشهد بیشترین بار دانشگاه را به دوش خود می کشند که در کنار وظایف محوله خود به وظایف خود در بسیج هم می پردازند. وی وظیفه نیروهای بسیجی دانشگاه را تلاش در پایداری بیشتر انقلاب و  اعتلای معنویت و شکوفایی دانشگاه دانست. وی همچنین از سوابق ابوالفضل مدرسی تقدیر نموده و ضمن اشاره به رتبه اول بسیج پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد در بین پایگاه های بسیج ادارات مشهد ، به توانمندیها و مسئولیت های خطیر محسن قانع قصاب مسئول جدید بسیج پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد اشاره نمود.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه در سخنان خود خطاب به حاضران ارکان و مبانی انقلاب اسلامی ایران را برشمرد و بر پایبندی دانشگاهیان به این موارد تاکید کرد.

سرهنگ زرنگ فرمانده کل بسیج کارکنان ادارات استان نیز در این جلسه حضور داشت که در سخنانی به نقش بسیج در عرصه های انقلاب از ابتدا تا کنون و در جنگ تحمیلی و جنگ های برون مرزی پرداخت.

لازم به ذکر است ابوالفضل مدرسی فرمانده سابق بسیج پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد نیز گزارشی از عملکرد خود در زمان تصدی مسئولیت پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد از جمله تلاش و اعزام 5 کاروان اعزامی از اعضای هیئت علمی و کارکنان به همراه خانواده ایشان به عتبات عالیات ، سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان دانشگاه، کسب مقام اول در بین پایگاه های بسیج ادارات و کسب مقام اول پایگاه نمونه خواهران در استان و ... اشاره نمود.

در ادامه مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایائی از سوی نیروها و فرماندهان بسیج و استان دانشگاه به ابوالفضل مدرسی، حکم فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد به محسن قانع قصاب ابلاغ گردید


لينك هاي مرتبط

. پرخواننده ترين مطلب در اخبار پايگاه بسيج كاركنان دانشگاه فردوسي:
   مقام معظم رهبری:‌ بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد | 0 نظر
نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.
برای دیدن زندگنامه شهداء کلیک کنید

shohada.gif

تاریخ
  • تاریخ شمسی:چهارشنبه 22 آذر 1396
  • تاریخ میلادی: 2017/12/13
  • ساعت: 8:26:43   


عناوین1


عناوین


ورود
 مشكل در ورود به سيستم؟


نشریه های منتشر شدهآمار بازديد

تعداد کل بازدید: 7653963
تعداد کاربران آنلاین: 5آمار مهمان
در حال حاضر 5 كاربر ميهمان و 0 كاربر عضو برخط.

كاربر ميهمان خوش آمديد ورود.


  تعداد بازدید : 7653963
©2009 Ferdowsi University Of Mashhad.